ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

I Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta

I Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta

Były to pierwsze Otwarte Mistrzostwa Jarocina w steel darta. Frekwencja dopisała, przyjechali do nas mocni zawodnicy z okolicznych miast. W mistrzostwach wystąpiło 68 zawodników, którzy prezentowali wysoki poziom.

 

Po kilku turniejach towarzyskich, takich jak: turniej o puchar Baru Alibaba oraz turnieju par deblowych przyszedł poważny sprawdzian dla miłośników darta, jakim były mistrzostwa Jarocina. W misrzostwach tych zwyciężył zawodnik z Konina Tomasz Siodła, pokonując w finale Jacka Cieślaka z Krotoszyna. Trzecie miejsce przypadło w udziale zawodnikowi JLD Bartoszowi Derwichowi.
„Jestem zadowolony z poziomu turnieju oraz zainteresowania, jakim cieszy się dart w Jarocinie. Widać, że wszystko rozwija się w naszym mieście w bardzo szybkim tempie, a poziom naszych graczy jest coraz lepszy. Można to wywnioskować po dobrym udziale naszych graczy JLD w pobliskich turniejach darta. Rownież w mistrzostwach, których byliśmy gospodarzem, nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Zapowiada się nam znakomity kolejny sezon Jarocińskiej Ligi Darta, której start zainaugurowano 19. września. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział w Mistrzostwach Jarocina oraz menagerowi Atlas Fitness Club, Wojciechowi Wiśniewskiemu za możliwość zoorganizowania turnieju w odpowiednim miejscu na wysokim poziomie, jak i osobom, które pomogły w organizacji tej imprezy. Zapraszamy na rozgrywki Jarocińskiej Ligi Darta oraz na wszystkie turnieje organizowane w Jarocinie” – powiedział Szymon Pecyna.