ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

Obiekt

_DSC2787

ATLAS Fitness Club

W ostatnim czasie dbałość o własne zdrowie i kondycję fizyczną stało się popularne i wiele osób dobrowolnie uczestniczy w zajęciach rekreacyjnych. Różne formy ćwiczeń, jakie obecnie dostępne są w klubie rekreacyjnym, stwarzają możliwości wyboru rodzaju aktywnego wypoczynku. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach daje możliwość poprawy zarówno wydolności fizycznej, jak i struktury ciała osoby regularnie uczestniczącej w danej formie ruchu oraz to, co najważniejsze, czyli poprawę samopoczucia i lepsze spojrzenie na świat. Te prozdrowotne aspekty uprawiania sportu były fundamentalne do obrania kierunku działania i ustalenia filozofii klubu wyrażającej się dawaniem szczęścia przez aktywność w wybranych dyscyplinach oraz wyrabianiem nawyku troski o własne ciało.

ATLAS fitness club to z jednej strony przytulne i przyjacielskie, z drugiej – przestronne i eleganckie sale do ćwiczeń. Wszystkie pomieszczenia mają oryginalny design łączący je w jeden wspólny obiekt – każde jednak ma własny, indywidualny styl i przeznaczenie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra trenerów i instruktorów fitness, kulturystyki, sportów walki i specjalistów do spraw żywienia w sporcie.

 

Celem stworzonej oferty jest trafienie w gusta osób pragnących aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze, poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę i lepiej się poczuć. ATLAS fitness club oferuje szeroką gamę zajęć, która zaspokoi zarówno ruchowe, jak i duchowe potrzeby. Sale do ćwiczeń siłowych wyposażone są w maszyny światowej marki PRECOR, które najlepiej kształtują sylwetkę, w tym sekcje kardio z systemem audiowizualnym. Dysponujemy dodatkowymi, w pełni przygotowanymi do tego celu, salami do zajęć grupowych, spinningu, sportów walki i ćwiczeń siłowych tylko dla pań. Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalny kort do gry w squash’a ze specjalnymi ścianami z piaskiem kwarcowym i przeszkloną ścianą tylną.

 

Ogólną koncepcją klubu było stworzenie go w taki sposób, aby każdy czuł się w nim wyjątkowo. Fachowa obsługa pomaga uporać się ze wszystkimi problemami związanymi z troską o ciało i dobre samopoczucie. Łączymy u nas realizację założonych celów treningowych i dietetycznych oraz pamiętamy o chwilach relaksu i odprężenia podczas wspólnych spotkań przy kawie, podkreślając, iż niespotykaną, przyjazną i ciepłą atmosferę klubu tworzą nasi, wspaniali klienci.

 

Jeśli trudności życia, stresy, brak formy powodują, że jesteś coraz bardziej zmęczony i mniej zadowolony z dnia codziennego, przyjdź do nas! Pomożemy ci czerpać przyjemność z aktywności, pomożemy zrealizować marzenia o doskonałej sylwetce i kondycji! U nas odprężysz się po stresującym dniu w pracy. Dzięki temu odzyskasz poczucie własnej wartości i z uśmiechem będziesz stawiał czoło trudnościom każdego, nowego dnia!