ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

Maraton Spinning na 730-lecie miasta Pleszewa

Maraton Spinning na 730-lecie miasta Pleszewa

Dnia 20.09.2013 r. w pleszewskim amfiteatrze odbył się MARATON SPINNING zorganizowany przez ATLAS FITNESS CLUB z Okazji 730-lecia miasta Pleszewa.

 

Warunki atmosferyczne, w postaci ciągle siąpiącego deszczyku, nie przestraszyły naszych dziewiętnastu śmiałków, którzy podjęli się 3-godzinnego trudu maratonu.

 

Tuż po godzinie osiemnastej przedstawiciel klubu, Bartosz Witek przywitał wszystkich zgromadzonych i dał hasło do startu. Wtedy „pałeczkę” przejęła nasza instruktorka, Judyta Pasternak i przez kolejną godzinę prowadziła etap wytrzymałości, świetnie motywując i wspierając uczestników. W międzyczasie do uczestników dołączali ochotnicy z widowni, próbując swoich sił.
Godzina 1905 – Judyta podziękowała uczestnikom za świetną pracę, a zastąpił ją nasz instruktor, Przemysław Matan. Rozpoczął on etap siły i przez całą godzinę bardzo mocno dokręcał obciążenie. Na twarzach uczestników było widać wysiłek i zmęczenie. Przemek podpisał na ten etap ze wszystkimi uczestnikami kontrakt „o uśmiechu”. To właśnie uśmiech był najwspanialszym wkładem uczestników w maraton i, co ważniejsze, oprócz zmęczenia było widać na ich twarzach zadowolenie. Po godzinie podjazdów instruktor zszedł ze spinnera i przybił wszystkim „piątkę” w ramach podziękowań.
Do kolejnego etapu, tzw. interwałów, podeszła zaproszona na tą okazję Teresa Sowińska, doskonała instruktor z Poznania, prowadząca zajęcia w takich klubach, jak Fabryka Formy czy też Red Fitness. Nasi śmiałkowie przywitali ją bardzo entuzjastycznie, nie wiedząc tak naprawdę, co ich czeka. Był to etap ekstremalny, czego dowodem była unosząca się nad amfiteatrem para, buchająca z rozgrzanych ciał. Mimo to wszyscy dzielnie walczyli, motywując się wzajemnie. Na koniec Teresa przeprowadziła rozciąganie, po którym wszyscy instruktorzy jeszcze raz podziękowali uczestnikom za trzy godziny wspaniałej atmosfery i rozdali medale upamiętniające ich wysiłek oraz świetną zabawę.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i instruktorom za przybycie, bo bez nich maraton by się nie udał. Szczególne podziękowania należą sie dj Zefirowi, który wspaniale zadbał o oprawę muzyczną, jak i wizualną. Imprezę zakończył posiłek regeneracyjny i rozmowy przy gorącej herbacie.

 

Już teraz czekamy na kolejne tego typu wydarzenia.

 

Uczestnicy maratonu

  :

  1. Fehler Piotr
  2. Moch Agnieszka
  3. Tyburski Maciej
  4. Szczepańska Kinga
  5. Krokosz Karolina
  6. Janos Tomasz
  7. Adamek Karolina
  8. Boguszyńska Anna
  9. Jezyk Maciej
  10. Krell Monika
  11. Menzel Ewa
  12. Tobolski Piotr
  13. Eliasz Grażyna
  14. Żarczyński Paweł
  15. Łabuszewski Łukasz
  16. Braciszewska Agnieszka
  17. Jaśkowiak Łukasz
  18. Wieczorek Mateusz
  19. kolega Tersesy 🙂

Prowadzący maraton

  :

  1. Teresa Sowińska
  2. Przemysław Matan
  3. Judyta Pasternak