ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

METAMORFOZY – 2019!!

METAMORFOZY – 2019!!

METAMORFOZY 2019 – PODSUMOWANIE !

Praca nad sobą jest trudna. Każdy się stara, raz wychodzi to lepiej, raz gorzej. Jednak jeśli dostajemy wsparcie z zewnątrz wszystko przychodzi zdecydowanie łatwiej. Dlatego też po raz kolejny Atlas Fitness Club zorganizował Program Metamorfozy – z dziesiątków zgłoszeń zostało wybranych 5 niesamowitych dziewczyn. Każda inna I z inna historią ,łączyło je jedno – potrzebowały pomocy. Te odważne to Daria Boruszczak, Tatiana Matyjasik, Patrycja Gajewska, Katarzyna Grenda, Martyna Homa.

W marcu rozpoczęły półroczną walkę ze swoimi słabościami by zbliżyć się do swoich ideałów. Nie była to łatwa praca – treningi, reżim dietetyczny, organizacja czasu, walka z pokusami. Każda z nich przeszła to inaczej, jednak żadna nie żałuje.

Sam program ma pokazać, że wszystko jest do zrobienia. Pomoc wykwalifikowanej kadry instruktorskiej oraz dietetyków pozwala dużo szybciej osiągnąć wymarzone efektu. Każda z osób była prowadzona indywidualnie poprzez plany treningowe, treningi personalne oraz konsultacje dietetyczne. Do dyspozycji uczestników tak naprawdę przez całą dobę byli instruktorzy : Patrycja Kaźmierczak, Bartosz Tondaś , Adrian Józefiak, Arkadiusz Gruszka oraz dietetycy Wojciech Wiśniewski oraz Bartosz Ruta. Razem dziewczyny osiągnęły niesamowity wynik: łącznie odmłodziły się o 7 lat, zrzuciły 38,2 kg wagi w tym 28,7 kg samego tłuszczu.

Była to druga edycja Programu Metamorfozy, na pewno nie ostatnia. Uśmiechy dziewczyn w dniu finału tylko umocniły nas w przekonaniu, że naprawdę warto. Już za kilka miesięcy rozpoczniemy rekrutację na nowy sezon, tak aby na początku marca ruszyć pełna parą – także zapraszamy każdego, kto chce powalczyć o lepszego siebie.

 

Atlas Fitness Club pragnie podziękować za współpracę przy organizacji finału Programu:

Zdjęcia : Wojciech Wiśniewski

Makijaż: Łucja Janiak oraz Olga Szymkowiak

Stylizacje : A.K.E. Fashion Dagmara Kuś, Butik Diamond Natalia Wain Pleszew

Fryzury : Atelier Fryzjerskie Ewa Menzel

Wsparcie : Katarzyna Martuzalska