ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

MW METAL squash cup

MW METAL squash cup

Czekaliśmy na to wydarzenie aż trzy lata – w końcu udało się! Dzięki bardzo dobrym wynikom w turniejach krajowych naszych jarocińskich „squash’ystów” Polska Federacja Squash’a zgodziła się na rozegranie u nas turnieju pod swoim patronatem.
Otwarcie turnieju MW Metal Squash Cup miało miejsce 30 sierpnia o godzinie 1800. Na początku rozdano nagrody za ukończoną w czerwcu ligę jarocińskiego squash’a (przy okazji informujemy, że ruszyły już zapisy do nowego cyklu ligi, która w tym sezonie rozpocznie się 9 września; postanowiliśmy również po raz pierwszy utworzyć ligę kobiecą, na którą zapraszamy wszystkie chętne panie), po czym ruszyła część oficjalna turnieju. W zmaganiach wzięło udział 8 zawodników z licencjami PFS, którzy walczyli na korcie w sumie prawie sześć godzin.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Maciej Holz
  2. Rafał Sorek
  3. Wojciech Wiśniewski
  4. Przemysław Wyrwiński
  5. Bartosz Woźniak
  6. Włodzimierz Skosogorienko
  7. Łukasz Chojnacki
  8. Michał Wyrwiński

Organizatorem imprezy był ATLAS FITNESS CLUB, sponsorem nagród – MW Metal, patronat medialny objęła Polska Federacja Squash’a, Gazeta Jarocińska, Życie Pleszewa, TV Pro Art oraz portal WLKP 24.
Wszystkim osobom i firmom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju. Do zobaczenia na kolejnym turnieju PFS – już w październiku.