ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

Pierwsze urodziny AFC Pleszew

Pierwsze urodziny AFC Pleszew

W dniu 14 października Atlas Fitness Club w Pleszewie świętował swoje pierwsze urodziny. Klub przygotował różnorakie atrakcje i promocje dla swoich klubowiczów. Wszyscy klienci byli tego dnia traktowani na zasadach karnetu open, co oznaczało możliwość uczestniczenia we wszystkich aktywnościach, jakie oferuje klub.

 

Po intensywnym treningu obsługa zapraszała do degustacji suplementów, na co dzień dostępnych w recepcji klubu. Jak tłumaczy instruktor Atlas Fitness Club, Bartek Witek: „celem degustacji było zwiększenie świadomości klientów o racjonalności odżywiania oraz uzupełnieniu mikro- oraz makroskładników w porze okołotreningowej. Smaczne odżywki w postaci koktajlu smakowego z odpowiednimi wartościami odżywczymi polepszają regenerację oraz wpływają na szybsze osiągnięcie wymarzonych celów”.

 

O godzinie 1800 otwarty został szampan oraz wniesiono olbrzymi, pyszny tort urodzinowy, przygotowany specjalnie na tą okazję w barwach klubu. Wszyscy obecni w tym czasie klubowicze wraz z pracownikami klubu zebrali się w holu, aby wspólnie wznieść toast po pierwszym, pełnym roku funkcjonowania.

 

„Z miesiąca na miesiąc widzieliśmy, że Wasza aktywność rośnie. Chcieliśmy Wam podziękować za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że nasza pasja, hobby i entuzjazm zarażą jeszcze większe grono osób” – mówił pełniący tego dnia rolę gospodarza jeden z instruktorów – Bartosz Witek.

 

Wśród wszystkich klubowiczów trenujących tego dnia wylosowano trzech szczęśliwców, którzy wygrali urodzinowy pakiet, tj. trening personalny z instruktorem, atlasową koszulkę oraz czapkę na zimę.

 

Manager klubu Wojciech Wiśniewski zapytany o przyszłość ATLAS FITNESS CLUB powiedział:
„to, co widzimy dzisiaj w Pleszewie było możliwe tylko dzięki ogromnej chęci dążenia mieszkańców do posiadania obiektu, z którym będą mogli się utożsamiać. Kompleks PLANTY, a w nim profesjonalny klub fitness to radość i chwile oderwania od dnia codziennego. Pozytywna energia ATLAS TEAMU oraz Wasza ciekawość najnowszych, najlepszych sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu, daje w połączeniu miłe chwile w gronie zaprzyjaźnionych osób czyli najlepsze wykorzystanie czasu dla samego siebie.
Z optymizmem patrzymy w przyszłość, chcąc dalej rozwijać się i oferować Wam najwyższy poziom usług z szeroko pojmowanego fitnessu. Naszą ofertę zajęć systematycznie dostosowujemy, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom oraz zmieniającym się trendom. Kadra trenerska oraz zarządzająca regularnie uczestniczy w prestiżowych szkoleniach, podnosząc swoją wiedzę, aby kompetentnie dawać Wam najwyższy dostępny poziom obsługi. Wyróżnia nas różnorodność zajęć, wykwalifikowana kadra oraz profesjonalizm. Sprawdź sam i Ty, czekamy na Ciebie w następnym roku.”

 

Dołączamy się oczywiście do życzeń, trzymając kciuki za Wasze sukcesy. 🙂