ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

Pierwszy JAROCIN SQUASH BATTLES

Pierwszy JAROCIN SQUASH BATTLES

25.01.2014 r. przez blisko osiem godzin mieliśmy okazję podziwiać zmagania zawodników rankingowych Polskiej Federacji Squash – również tych spoza Jarocina.

 

Turniej rozpoczęto już wczesnym rankiem kwalifikacjami, które, po kontuzji jednego z zawodników, wygrał Paweł Przybysławski.
O godzinie 1000 uroczystego otwarcia JAROCIN SQUASH BATTLES dokonał burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski, życząc wszystkim startującym połamania rakiet.
Mecze odbywały się do dwóch wygranych setów. Pierwsze spotkania przebiegały gładko i szybko, jednakże im wyższa stawka, tym trudniej było wyrwać zwycięstwo, a starcia dostarczały wszystkim sporo emocji oraz niespodzianek. Ostatecznie zawodnicy startujący w turnieju zajęli następujące miejsca:

 1. Daniel Czajczyński
 2. Łukasz Skrzypczak
 3. Maciej Holz
 4. Adam Maciejewski
 5. Rafał Sorek
 6. Adrian Fulneczek
 7. Wojciech Wiśniewski
 8. Krzysztof Czajczyński
 9. Przemysław Wyrwiński
 10. Bartosz Woźniak
 11. Piotr Wałkowski
 12. Tomasz Piosik
 13. Michał Wyrwiński
 14. Przemysław Szyduk
 15. Marcin Fischbach
 16. Paweł Przybysławski
 17. Łukasz Chojnacki

 

Emocji nie zabrakło również na podsumowaniu, gdyż pula nagród wyniosła ponad dwa tysiące złotych i żaden uczestnik turnieju nie wyszedł z naszego klubu z pustymi rękami!!! Trzech pierwszych zawodników otrzymało okazałe puchary, natomiast najcenniejsza nagroda – rakieta OLIVER COMPRESSOR Z1 szczęśliwie trafiła w ręce Przemysława Szyduka.

 

Turniej tradycyjnie już odbywał się pod patronatem Gazety Jarocińskiej, która zawsze chętnie przyłącza się do akcji organizowanych przez ATLAS FITNESS CLUB.
Szczególne podziękowania należą się sponsorom: MW METAL – Maciej Holz, ABRISO – Łukasz Chojnacki oraz TECH-PLAST – Tomasz Piosik, dzięki którym po raz kolejny mogliśmy zapewnić startującym wysoki poziom zmagań (zobacz plakat turnieju).

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE TURNIEJE. Przypominamy jednocześnie, że już w lutym startuje MW Metal SQUASH LEAQUE – sezon wiosenny. Chętnych prosimy o kontakt (szczegóły na naszej stronie internetowej oraz w recepcji klubu).