ZALOGUJ SIĘ
Atlas Fitness Club

Tel. 513 360 015

manager: 729 235 159 - Daria Forycka
63-300 Pleszew ul. Sportowa 4


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 18:00
Niedziela 8:00 - 16:00

Trening EMS - miha bodytec

mihabodytec
 

To było niesamowite popołudnie pełne wrażeń…

To było niesamowite popołudnie pełne wrażeń…

To był niesamowite popołudnie pełne wrażeń…

Ponad 60 osób wzięło udział w Yoga Event 2020. Osób dla których ważna jest świadomość swojego ciała, jego siła i gibkość oraz dobre towarzystwo. Trzy moduły tematyczne – Pilates, Yoga oraz Dance Flow poprowadzone prze naszych instruktorów Mateusza, Ewę i Alicję sprawiły, że to był dzień inny niż wszystkie. Rozciągnięcie, uelastycznienie mięśni , rozluźnienie, relaks, odciążenie kręgosłupa to jedne z wielu plusów tego typu zajęć.  Warsztat Acroyogi który zorganizowali Wojtek oraz Ewa ( dla chętnych)  na koniec dopełnił całości. AcroYoga jest połączeniem elementów jogi i akrobatyki. Jej praktyka jest wspaniałą zabawą, która rozwija siłę, wytrzymałość, świadomość ciała, koordynację ruchową,  zaufanie do siebie i innych oraz umiejętność współpracy.

Każdy wie, że sport jest ważny , ale dobre odżywienie ciała po takim wysiłku również , dlatego też po imprezie wszyscy spotkali się przy wspólnym grillowaniu. Wbrew zapowiedziom pogoda dopisała – zasłużyliśmy na to 🙂

Z roku na rok jesteśmy coraz lepsi, każde wydarzenie to dla nas kolejne wnioski i pomysły na przyszłość, za rok widzimy się znów.